20 April2014 , یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۳

سایت استخدام پرداد

کسب درآمد به شیوه ای نوین و کارآمد

با استفاده از بروزترین و برترین تکنولوژی جهان درآمد خود را چندین بـرابــر کنید

مهم نیست چه شغلی دارید ، فرصت را از دست ندهیـــد ، توضیحات بیشتر ...

بزرگترین حراجی سال 93 را به هیچ عنوان از دست ندهید

برترین شبکه های تلویزیونی را با تخفیف های باورنکردنی خریداری کنید

برای شرکت در بزگتــرین فستیوال بهار 93 ، کافیست اینجــــا کلیک کنید


درج آگهی استخدامtآگهی استخدام همشهری

 استخدام با مدرک

 استخدام زیر دیپلم

 استخدام دیپلم

 استخدام دانشجو

 استخدام فوق دیپلم

 استخدام لیسانس

 استخدام فوق لیسانس

 استخدام دکتری

 استخدام مهندس

 استخدام مهندس برق

 استخدام مهندس معدن

 استخدام مهندس عمران

 مهندس فناوری اطلاعات

 استخدام مهندس صنایع

 استخدام مهندس آی تی

 استخدام مهندس مکانیک

 استخدام مهندس کامپیوتر

 استخدام مهندس معماری

 استخدام مهندس شیمی

 استخدام مهندس مخابرات

 استخدام مهندس پزشکی

 استخدام مهندس الکترونیک

 استخدام مهندس کشاورزی

استخدام رسمی

 نیروهای مسلح

 استخدام پلیس

 استخدام ارتش

 استخدام در سپاه

 استخدام نیروی انتظامی

 استخدام دولتی

 استخدام استانداری

 استخدام در بانک

 استخدام شرکت نفت

 استخدام شهرداری ها

استخدام متفرقه

 نمونه رزومه

 استخدام بهیار

 استخدام کارگر

 استخدام راننده

 آگهی استخدام

 استخدام پرستار

 استخدام مدرس

 استخدام کارمند

 استخدام بازاریاب

 استخدام مترجم

 استخدام منشی

 استخدام خانم ها

 استخدام های روز

 استخدام تایپیست

 استخدام گرافیست

 استخدام برنامه نویس

رزومه چست؟
دانلود نمونه رزومه فارسی و انگلیسی + آموزش نوشتن رزومه
نمونه رزومه چسیت؟ و ارسال رزومه به کارفرمایان امکان میدهد تا ارزیابی اولیه ای از توانایی های شغلی شما داشته باشند. در حقیقت رزومه باید تصویری ذهنی از شما و فعالیتهای شغلیتان به خواننده رزومه ارائه کند. برای این است که میگوییم مونه رزومه ...
 
دوشنبه ۸ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۰۶:۴۳
فرم رزومه کاری,فرم روزمه کاری,نمونه رزومه فارسی،فرم خام رزومه,فرم آماده رزومه کاری,دانلود فرم رزومه,نمونه فرم رزومه کاری,نمونه رزومه چسیت؟ ارسال رزومه به کارفرمایان امکان میدهد تا ارزیابی اولیه ای از توانایی های شغلی شما داشته باشند. در حقیقت رزومه باید تصویری ذهنی از شما و فعالیتهای شغلیتان به خواننده رزومه ارائه کند. برای این است که میگوییم مونه رزومه ...

احتمالا خیلی از شما  برای پیدا کردن کار اقدام کرده اید و یا خواهید کرد ولی آنچه که بیش از همه چیز مهم است بیان درست توانایی های شما به فردی که قرار است با شما مصاحبه می کند. بر همین اساس تصمیم گرفتیم نحوه نگارش رزومه را به شما دوستان عزی  و گرامی آموزش دهیم.

دانلود فرم نمونه رزومه فارسی

رزومه چست؟

رزومه کاری به متنی گفته می شود که از چند صفحه تشکیل شده است و در آن اطلاعات و مشخصات شما و بسیاری از مواردی که شما در آن توانایی دارید را قبل از مصاحبه در اختیار کارفرمایان شما قرار می دهد.

ارسال رزومه به کارفرمایان امکان میدهد تا بتوانند ارزیابی اولیه ای از توانایی های شغلی شما داشته باشند. در حقیقت رزومه باید تصویری ذهنی از شما و فعالیتهای شغلیتان به خواننده رزومه ارائه کند. برای این است که میگوییم مونه رزومه بسیار مهم است و جنبه ای تبلیغاتی دارد.

شما بوسیله رزومه ویژگیهای مفید و تاثیر گذار خود را در اختیار کارفرمایان قرار میدهید و به نوعی سعی می کنید تا آنان را متقاعد سازید که از بین چندین رزمه ارسال شده ، شما را برای شرکت در مصاحبه انتخاب نماید.

عکس نمونه رزومه آماده

نکته مهم دیگر در نگارش رزومه این است که شما بتوانید رزومه مثبتی از مهارتها و توانایی های خود در ان بیان کنید. البته باید توجه داشته باشید که رزومه ارسالی شما در عین حال که باید صادقانه باشد، باید عاری از تعارفات و شکسته نفسی باشد.
دقت داشته باشید
رزومه زندگی نامه و یا شرح گذشته و یا حال شما نیست ، هر چند که قسمت عمده ای از  آن به سوابق کاریتان مرتبط می شود . نخستین و مهم ترین هدف از نگارش و ارسال رزومه جلب توجه کارفرماست. بنابراین باید سعی کنید در هر جمله ای که می نویسید به نوعی علاقه و توجه خواننده رزومه را جلب نمایید . کلید موفقیت شما در انتخاب ضغل مورد نظرتان میتواند نگارش یک رزومه خوب در امر کاریابی باشد ، پی به هیچ عنوان به آن از دید انجام وظیفه نگاه نکنید.
برای نوشتن رزومه شیوه های متفاوتی مرسوم است و هر کس به مقتضای سلیقه و هدفی که از نگارش رزومه دارد ، شیوه خاصی را بر می گزیند . اما به طور کلی اصول و سرفصل بندی عمومی رزومه ها به شرح زیر است:

جزئیات شخصی در رزمه:
بیشتر رزومه ها با این بخش آغاز می شوند . آن چه باید  در این بخش ذکر شود شامل نام ، آدرس ، شماره تلفن ، آدرس پست الکترونیک و است.

پروفایل شخصی رزومه:
دقت داشته باشید که وارد کردن پروفایل در رزومه امری سلیقه ای است و ضروری محسوب نمی شود . آن چه در پروفایل به نگارش در می آید ، تصویری کلی و گویا از شما است که به طور جزئی تر در سایر بخش های رزومه ذکر می شود.

قرار دادن تحصیلات و توانایی های علمی در رزومه:
در این بخش باید تمام سوابق تحصیلی و علمی خودتان را وارد کنید ، از دیپلم دبیرستان و نام دبیرستان گرفته تا آخرین مدرک تحصیلی ، رشته ها و گرایش ها و زمان بندی هر دوره ی تحصیلی خواهد بود. به یاد داشته باشید که حتماً ذکر کنید در حال حاضر مشغول گذراندن چه دوره ای هستید . سایر دوره های علمی – کابردی که در کنار تحصیل آکادمیک گذرانده اید را هم حتماً بنویسید.

نگارش سوابق شغلی در رزومه
در بخش سوابق شغلی شما باید
باید کل مشاغلی که در آن فعالیت داشته اید اعم از تمام وقت یا پاره وقت قرار بدهید ، با ذکر نام و تلفن یا آدرس محل کار ، بعلاوه تاریخ و دوره اشتغال فهرست شود.

انتشارات و مقالات
اگر کتاب و یا  مقالاتی منتشر کرده اید و یا در کنفرانس ها ارائه نموده اید به اضافه زمان انتشار را در این بخش بیاورید. اگر بتوانید خلاصه ای از مقالات را به رزومه ضمیمه نمایید بهتر است.

نگارش سایر اطلاعات در رزومه:
نگارش این قسمت ضروری محسوب نمی شود ، ولی اگر خودتان لازم دانستید توضیحی جانبی روی سوابق تحصیلی و شغلی خود بنویسید ، می توانید این بخش را اضافه نمایید.

نوشتن علایق در رزومه:
اگر بتوانید فهرستی از علائق خود در زمینه های فوق برنامه مثل ورزش یا هنر را در این بخش بنویسید و اگر
احیاناً سوابق حرفه ای در این زمینه ها دارید حتما ذکر کنید. چراکه این مورد میتواند نظر خواننده را به شما جلب کند.

معرف ها:
نام ، رتبه ، درجه تحصیلی ، آدرس یا تلفن و کلاً اطلاعات مربوط به معرفین خود ( که معمولا اساتید شما هستند ) را در این بخش بیاورید . این معرف ها می بایست همان معرفینی باشند که توصیه نامه های شما را تکمیل نموده اند.

سایر توصیه ها
دوستان گرامی ، قبل از نگارش رزومه حتما در خصوص سوابق تحصیلی و شغلی خود فکر کنید تا چیزی را از قلم نیاندازید . سعی کنید تا حد امکان ، مدارکی دال بر سوابقتان آماده و ترجمه کنید تا ضمیمه رزومه نمایید.
بزرگنمایی و
دروغگویی حتما پرهیز کنید ، چون امکان دارد برایتان دردسر ساز شود.
بهترین حجم رزومه در 2 ورق کاغذ آ4 است ، سعی کنید رزومه خود را در ۲ برگ A4  تنظیم نمایید.
حتماً چند نسخه اضافه از رزومه برای خودتان نگه دارید تا در صورت لزوم از آن ها استفاده کنید.
در مورد نگارش انگلیسی ، حتماً درباره متن رزومه با یک مترجم و یا کسی که انگلیسی ادبی را به خوبی می داند مشورت کنید.
رزومه را حتما تایپ کنید و از ارائه رزومه دست نویس جداً خود داری کنید.

عکس نمونه رزومه

عکس نمونه رزومه آماده

قالبهای رزومه:

تصمیمگیری نكته مهم دیگر در مورد نحوه نگارش، قالب و آرایش رزومه است. لزوما بهترین راه حل برای شما آرایشهای معمول نیستند، بلكه در وضعیتهای مختلف آرایشهای مختلف و یا تركیبی از آنها جواب میدهند. در فرمهای الكترونیكی رزومه معمولاً این مسأله حل شده است. آنچه باقی میماند، ترتیب ذكر موارد مختلف (مثل سوابق كاری) است كه میتواند به صورتهای گوناگونی باشد:
یكی از قالبهای معمول رزومه، رزومه زمانی (Chronological) است. در این شیوه سوابق كاری به ترتیب عكس زمانی با ذكر نام شركت، تاریخ و عنوان كار آورده میشود. كسانی كه تجربه كاری طولانی و ممتد دارند معمولاً از این نوع رزومه استفاده میكنند.
نوع دیگر رزومه، رزومه عملكردی (Functional) است در این نوع رزومه ، نویسنده بر دستاوردها و تواناییهای شغلی خود تأكید میكند و آنها را در دستههایی مثل مدیریت، رهبری، طراحی و سایر مهارتها و تواناییها مرتب میكند. چنین رزومهای برای كسانی كه به تازگی فارغ التحصیل شده اند یا تجربه كاری زیادی ندارند و یا میخواهند زمینه كاری خود را تغییر دهند، مناسب است.
 تا جایی که امکان دارد سعی کنید از تركیب هر دو قالب رزومه استفاده کنید . یعنی هر 2 بخش سوابق شغلی و تواناییها و تخصصها را در رزومه گنجاند.

نکاتی مهم در مصاحبه های شغلی
مهارت در ارتباط نوشتاری، یکی از مهارت‌های اساسی زندگی پس از فراغت از تحصیل است. آن را به خوبی فرا بگیرید.
نوشتن یک درخواست کار خوب، قسمت مهمی از پیدا کردن یک شغل است. سعی کنید الگوی خوبی به عنوان قالب تهیه درخواست کار بیابید و آن را طبق نیاز خود اصلاح کنید.
ظاهر فرم‌ها و درخواست‌های کار بسیار مهم است.
از امکانات نرم‌افزارهای رایانه ای حتما استفاده کنید.
از درخواست‌ های کاری که برای سازمان‌ های مختلف ارسال می‌کنید، حتما یک کپی تهیه و پییش خود نگهداری کنید. این کپی زمانی که برای مصاحبه فراخوانده می‌شوید، می‌تواند به شما کمک کند. آن را حتما قبل از مصاحبه بررسی و پاسخ‌های خود را مرور کنید. بسیاری از سولات مصاحبه از متن همین درخواست کار استخراج می‌شود.
ارتباط چهره به چهره در زندگی اهمیت خاصی دارد. اگر بتوانید با رزومه کاری خوب افراد دیگر را قانع کنید، در ارتباط رودررو پیروز شده‌اید. و یافتن یک شغل مناسب به یک مصاحبه خوب، ایجاد ارتباط چهره به چهره و نهایتا توانایی قانع کردن کارفرما بستگی دارد. با تمرین و آزمایش و خطا می‌توانید این مهارت‌ها را بیاموزید.
بعضی اوقات در مصاحبه‌ها از مصاحبه شونده خواسته می‌شود که کمی درباره خودش صحبت کند. پاسخگویی به سوالات باز شبیه این مشکل‌تر از پاسخگویی به سوالات مستقیم است. تمرین کنید که بتوانید در حد ۳ دقیقه توضیحی کوتاه درباره گذشته و تحصیلات خود ارائه کنید.
برای سوالی شبیه اینکه «چرا ما باید شما را استخدام کنید» که این روزها به نوعی در مصاحبه‌های استخدامی پرسیده می‌شوند، پاسخ مناسبی بیابید.
در فرصت‌های شغلی، رفتارهای اجتماعی مناسبی از خود بروز دهید. کارفرماها فقط به خاطر مدرک دانشگاهی شما را استخدام نمی‌کنند.
اگر نتوانستید یک شغل تمام‌وقت به دست آورید، به شغل‌های موقت بپردازید. به این وسیله می‌توانید مسوولیت‌ پذیری و درستکاری خود را نشان دهید که موجب یافتن شغلی تمام وقت خواهد شد.

به تعریف دانشنامه آزاد ویکی پدیا رزومه "یا معادل فارسی آن کارنامک" به نوشته ای گفته می شود که پیشینه تحصیلی، مهارتی و شغلی و بعضی دیگر از جزئیات زندگی یک شخص در آن درج می شود تا شرکت ها و کارفرماها بتوانند با مطالعه آن در مورد استخدام یک شخص تصمیم بگیرند.

آگهی استخدام

کاربران عزیز در ادامه همین مطلب،  کتاب 202 نمونه رزومه انگلیسی در همه زمینه های کاری و تحصیلی را برای شما زبان پژوهان گرامی آماده کرده ایم. همانطور از کاور کتاب نیز مشخص است 202 رزومه انگلیسی برای آنانی که قصد ارایه رزومه کاری، تحصیلی خود را برای اشتغال یا تحصیل در خارج از کشور دارند، آماده شده است. در ادامه به بررسی بیشتر بحث نوشتن رزومه و سبک و اصول آن می پردازیم.

برای دانلود نمونه رزومه انگلیسی اینجا کلیک کنید

فرمت : PDF - تعداد صفحات: 429 - منبع: زبان پژوه

با گسترش فضای کسب و کار در دهه های اخیر همچنین متقاضیان بسیار زیاد اشتغال بحث نگارش رزومه و سبک و اصول آن بسیار مطرح شده است. امروزه تصاحب یک شغل به جز در موارد خاص به نحوه نگارش رزومه شخص درخواست کننده بستگی بسیاری دارد. روزانه شاید هزاران رزومه برای کارفرمایان و رئسای شرکت ها ارسال می شود. اما آیا آنها همه این رزومه ها را به دقت و با حوصله کافی مطالعه می کنند؟ طبیعی است که خیر! حتی اگر ایشان بخواهند این کار را صورت دهند، کمبود وقت اجازه این کار را نمی دهد. پس چاره کار چیست؟ مدیران و کارفرمایان شرکت ها برای حل این مشکل روش های مختلفی دارند ولی رایج ترین روش ها بررسی اجمالی هر رزومه و طبقه بندی آنهاست. بدین صورت که مدیر و کارفرمای موردنظر ابتدا نگاهی اجمالی به تمام برگه های سوابق کاری انداخته و برحسب شکل ظاهری و تمیزی، دقت در نگارش و عدم قلم خورد، تطابق سوابق و مهارت های فرد مذکور با نیازهای شرکت و بسیاری موارد دیگر طبقه بندی می نمایند.

امکان دارد شما شخصی با مهارت و استعداد زیاد باشید اما وقتی از شما درخواست رزومه نمودند، سوابق کاری و تحصیلی خود را به شکلی بنویسید که توجه کارفرما را جلب نکرده و وی شما را واجد شرایط تصدی آن شغل نمی بیند. خوب طبیعتا در چنین شرایطی جای شما را نفر بعدی و احتمالا ضعیفتر خواهد گرفت.

در این شرایط خواهید پرسید پس چه کار باید کرد؟ جواب سوال این است که سبک و شیوه صحیح نگارش رزومه را باید یاد بگیرید. همانگونه که می دانیم کارفرمایان بیشتر از سی ثانیه روی رزومه های کاری و تحصیلی افراد وقت نمی گذارند. به همین علت رزومه ای که به اصطلاح چشمشان را نگیرد بلافاصله رد خواهد شد. پس باید رزومه خود را طوری بنویسید که در همان 30 ثانیه توجه کارفرما را جلب کرده و شما را یکی از گزینه های مناسب برای تصدی شغل درخواستی تان قرار دهد.

کار نوشتن رزومه وقتی سخت تر می شود که بخواهیم آن را به زبانی به غیر از زبان مادریمان یعنی زبان انگلیسی بنویسیم! در این شرایط باید به تمامی اصطلاحات و سبک و سیاق نوشتن رزومه های انگلیسی آشنایی کافی داشته باشیم. در کتاب 202 نمونه رزومه انگلیسی عالی نویسنده با آوردن نمونه های رزومه های انگلیسی از پیش آماده و موثر، کار افرادی را که خواهان نگارش رزومه انگلیسی هستند آسان نموده است. شما با داشتن این کتاب مجموعه نسبتا کاملی از نمونه رزومه های انگلیس در دست خواهید داشت که برای هر موقعیت و شغلی که درخواستش را دارید جوابگو خواهد بود. امیدواریم کتاب حاضر گرهی از گره های جوانان تحصیل کرده و جویای کار بگشاید.

بخش های مختلف رزومه

رزومه دارای بخش های کلی به شرح زیر است:
مشخصات فرد (Personal Specifications/Details):
شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ و محل تولد، وضعیت تاهل، نشانی، شماره تلفن و پست الکترونیک شخص نگارنده.

شغل مورد درخواست (Position Sought/ Objective):
درج سمتی که جهت اخذ آن رزومه را می نویسید.

پیشینه تحصیلی (Education Background):
شامل کلیه مدارک تحصیلی (مرتبط) با زمینه کاری مورد درخواست.
نکته: در نگارش رزومه، مدارک تحصیلی از جدید به قدیم با ذکر تاریخ دریافت درج می شوند.

سوابق کاری مرتبط (Job Records):
توجه داشته باشد که نیازی به ذکر کلیه سوابق کاری پیشین نیست و فقط آنهایی را باید ذکر کنید که با کار مورد درخواست، همخوانی داشته باشند و یا به ذکر سوابق مهم اکتفا کنید.
نکته 1: در این بخش هم سوابق کاری به ترتیب از قدیم به جدید (با ذکر سال آغاز و پایان هر کدام در پرانتز) درج می شوند.
نکته 2: چنانچه میان یک کار تا کار بعدی فاصله قابل توجهی باشد، ملزم به ذکر دلیل آن هستید.

مهارت ها (Strenghts/ Abilities and Skills):
علاوه بر سوابق و مدارک تحصیلی کلیه مهارت های فردی و شغلی مرتبط با این کار را بنویسید.

توضیحات اضافه (Further Details):
توضیحاتی ضروری و اضافه بر آنچه که در موارد بالا گفته شد (در صورت وجود چنین توضیحاتی).

رعایت خلاصه نویسی در نگارش رزومه
لطفاً توجه داشته باشید که خلاصه و صریح نویسی (being to the point) از اصول مهم رزومه نویسی است. در نگارش رزومه نیازی به جمله نویسی ندارید و از این رو رزومه با Application (درخواست نامه) متفاوت است.

رعایت حاشیه گذاری در رزومه
حاشیه گذاری مناسب در نگارش رزومه نیز یکی دیگر از موارد مهم در نگارش آن است که می بایست مورد توجه قرار گیرد.

اعلام آمادگی جهت ارائه مدارک
غالباً در انتهای رزومه، جمله ای مبنی بر ارائه مدارک در صورت لزوم ذکر می شود. مثلا:

نمونه رزومه انگلیسی (Sample Resume)

21 June, 2011
Nooshin Mohammadali
Born in 1984
Single
No.8, Adineh Deadend,
Sharifi St., Tehran
(021)229...
0912-187

Position Sought
English Interpretor at Zarrin Group

Education Background
Spanish Student at Tehran Oxford Inst. (Since 2011)
MA English translatotin at Azad Univercity of Central Tehran (Graduated in 2009)
Academic IELTS with average score of 8.0 (2008)
BA English Translation at Azad University of Central Tehran (Graduated in 2007)

Job Records
English Interpretor and Translator at Shayan Co. (Since 2008)
English Department Supervisor at Sarah Language Inst. (2006-2008)
English Teacher at Parin Inst. (2003-2006)

Abilities and Skills
Working with computer at upper intermediate level
Good knowledge of graphic designing
References are available upon request

کد مطلب: 327 تعداد بازدید: 41531
Share/Save/Bookmark
دسترسی آسان به آگهی های استخدامی سراسر کشور

بازدید از صفحه نخست سایت استخدام


آیا شما هم جویای کار هستید؟ شاید هم از شغل فعلی خود ناراضی هستید

با ثبت رزومه در پرتال استخدامی کشور در کمترین زمان ممکن شاغل خواهید شد

برای ثبت رزومه کافیست اینجا کلیک کنید 

با عضویت در خبرنامه کمتــــر از یک هقته شغل مورد نظـــــر خود را پیدا کنید

  ایمیل خود را بدون WWW وارد کنید و عضویت را بزنید - آموزش تصویری عضویت در خبرنامه

  مهم: پس از ثبت نام  به ایمیل خود بروید و لینک فعال سازی عضویت را تایید کنید 


 وبگـــــــــردی

جستجوهای مرتبط
ارسال نظر
نام :
لطفاً جهت تسهیل ارتباط خود با سایت استخدام پرداد، نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
1) از ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی خودداری فرمایید، چرا که چنین رفتارهایی با اخلاق و منش اسلامی، ایرانی ما در تناقض است و منتشر نمی شود
2) لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
پست الکترونیک :
نظر شما :
 
nastaran
یکشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۳ - ۵:۲۲
۱
۰
سلام لطفا یک فرم خام رزومه با شکل زیبا برا استخدامی رشته حسابداری برام بفرستید با تشکر
ساسان
چهار شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۴
۱
۰
اگر امکان داره یک رزومه کامل و زیبا برای رشته مهندسی کامپیوتر برام ایمیل کنید با تشکر
abbasi
سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۳ - ۲:۲۲
۰
۰
سلام ممنون از سايت لطفا رزومه ي مهندسي تكنولوژي طراحي ونقشه كشي صنعتي برلم ايميل كنيد بي نايت ممنون ميشم s_abbasi4322@yahoo.com
سانتوس
سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۳ - ۹:۰۷
۶
۰
ما که سابقه کاری نداریم چی بنویسیم تا طرف خوشش بیاد
نورا کیان
شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۳ - ۳:۳۸
۰
۰
با سلام مچکرم از شما لطفا یه رزومه ی مهندسی صنایع هم برای من بفرستید. با تشکر
sudn
شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۳ - ۱:۰۱
۰
۰
سلام. خسته نباشید. میخواستم ازتون تشکر کنم.
بهار
شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۹
۱
۰
با سلام. لطفا چند نمونه رزومه خوب انگلیسی جهت تحصیل در مقطع دکتری در دانشگاه های خارج از کشور برایم ارسال نمایید. با تشکر فراوان از همه شما عزیزان
mehrdad
یکشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۳ - ۱:۲۸
۰
۰
با سلام لطفا" فرم رزومه انگلیسی که استاندارد باشه رو برام بفرستین مرسی
سرزده
یکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۳:۲۱
۰
۰
رزومه فرقی هم میکنه یا همین رزومه رو میشه برای همه ارسال کرد؟
پشتیبانی سایتدوست عزیز فرم رزومه را میتوان برای همه مشاغل ارسال کرد ، شما فقط باید فیلدهای رزومه را با دقت پر کنید . موفق باشید
هاکان
یکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۵
۰
۰
بسیارعالی بود مرسی
مسعود
سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۳:۰۷
۰
۰
مرسی شما به یاد ما باشید
سحر
سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۹
۰
۰
خیلی خیلی مرسی. واقعا مفید بود
وحید
سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۲
۰
۰
تشکرمطالبتون مفیدبود.اگه امکان داره یک نمونه رزومه واگهی های استخدام را برام ارسال کنید.
زیبا
شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۶
۲
۰
سلام لطفا یک فرم خام رزومه با شکل زیبا برا استخدامی رشته حسابداری برام بفرستید با تشکر
محمد حسین
جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۴:۴۷
۰
۱
۰ سلام لطفا یک فرم خام رزومه با شکل زیبا برا استخدامی رشته حسابداری برام بفرستید با تشکر
علي هادي اصلبسيار عالي بود
نادر شاه
پنج شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۲ - ۴:۳۴
۰
۰
لطفا اگهی های استخدامی رو به ایمیل من بفرستید. با تشکر از مدیریت سایت
سعید
جمعه ۱۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۳
۰
۰
سلام لطفا یک فرم خام رزومه با شکل زیبا برام بفرستید با تشکر
شوکا فصل بهار
سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۵
۳
۱
سلام.ممنون از توضیحات خوبتان. اگر امکان دارد میخواستم در رابطه با مرتب کردن رزومه ام از شما راهنمایی بگیرم. من در در رشته محیط زیست درس خواندم و فعالیتهای زیادی در مورد تدریس، پروژه های آموزش، اجرایی و پژوهشی انجام داده ام که حدود 5 صفحه می شود.چون تعداد آنها زیاد است، نمیدانم حتما باید در 2 صفحه به زور خلاصه کنم و آیا بهتر است به شکل جدول باشد یا عادی؟ پیشاپیش از لطف شما ممنونم.
فرح حاج بیژن
یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۲ - ۷:۳۲
۶
۱
خوشحالم که این گزینه رادرسایت قرار داده اید تا اراستخدام سازمانها مطلع شویم متشکرم
حمید
پنج شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۲ - ۲:۰۱
۳
۲
مطلب کامل و آموزنده ای بود
لطیفه
چهار شنبه ۱ آبان ۱۳۹۲ - ۷:۴۶
۳
۴
مرسی از سایت خوبتون
 
ارسال نظر
نام :
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با سایت استخدام پرداد، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
پست الکترونیک :
نظر شما :
 

دانلود تقویم 93,دانلود تقویم سال 1393

کسب درامد به شیوه ای نوین و کارآمد ( به سادگی درآمد خود را چندین برابر کنید )

مهم نیست چه شغلی دارید ، فرصت را از دست ندهید و از برترین و بروزترین تکنولوژی جهان رایگان استفاده کنید

شما میدانید مزایای حضور در بانک اطلاعات مشاغل و نیازمندی های کشور چیست؟ ، ...  برای اطلاعات بیشتر کلیک کید